Slide title 1

Slide description 1

Learn More
Slide title 2

Slide description 2

Learn More
Slide title 3

Slide description 3

Learn More

Dlaczego warto wybrać nas?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy profesjonalnie zaopatrzoną wypożyczalnię gastronomiczną.

Dla kogo?
Naszą ofertę kierujemy zarówno do organizatorów dużych imprez, firm, instytucji państwowych, restauracji, hoteli, szkół, jak i do osób prywatnych, chcących zorganizować przyjęcie we własnym gronie. Oferujemy również pomoc w skompletowaniu całego sprzętu, potrzebnego do zorganizowania przyjęcia na daną ilość osób.
Produkty
Bazujemy na profesjonalnym sprzęcie, renomowanych i znanych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi stoły, krzesła, sprzęt i akcesoria kuchenne, naczynia, sztućce, porcelanę, szkło, bieliznę stołową i wiele więcej.
Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie produktów, które potrzebujecie - prosimy o kontakt. Nie wykluczone, że zakupimy jest specjalnie dla was.
Czystość
Nasz sprzęt myjemy i wyparzamy w najnowocześniejszych dostępnych na rynku zmywarkach wyposażonych w systemy filtracji wody, co gwarantuje czystość i higienę dostarczanego sprzętu.
Dostawa
Sprzęt dostarczymy na czas, pod wskazany adres w odpowiednich pojemnikach, które w znacznym stopniu ułatwiają transport, chronią przed potłuczeniami oraz ułatwiają mycie.

Znajdź nas na Facebooku

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Planujesz ważne dla siebie wydarzenie w ogrodzie lub plenerze?
Zobacz jak może wyglądać Twoja uroczystość.

TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube

Nasza oferta

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z oferta i miej ją zawsze pod ręka .

Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Pobierz katalog
7 311 kB

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Testimonial by Marcin Kuśnierz,
Z wypozyczalni korzystamy od około 2 lat przy większych cateringach, kiedy brakuje nam sprzętu. Wszystko przyjeżdża ładnie spakowane i czyste.
Robert,
Plac Nowy 1
Testimonial by Emilia Lipińska
Skorzystałam z wypozyczalni przy okazji komuni mojej córki. Imprezę zorganizowaliśmy w ogrodzie. Biała porcelana, obrusy i krzesła z pokrowcami bardzo ładnie sie prezentowały.
Ewelina Brożek
Testimonial by Apoloniusz Marekwica,
Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu poprawin! Goście zachwyceni! I dziękujemy za piękny film!
Adam & Marta Gawlik
Testimonial by Grzegorz Bańkowski
Trzeci rok z rzędu bierzemy cały sprzęt łącznie z piecami, frytownicami itd. ktory pomaga nam w realizacji tak dużego przedsięwzięcia. Wszystko zawsze dograne jak trzeba.
Mayday Polska

Gdzie można Nas znaleźć?

Hotspot image

Kontakt


JG Gastro
Al. Dygasińskiego 42/3
30-820 Kraków
NIP: 679-280-46-15
Regon: 120408691

Zapraszamy do kontakty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

+12 658 21 09 wew.30
887 448 836 wew.30
info@jggastro.pl


div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url();background-color: rgba(255,255,255,0);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}